MFR-12DRD52-909R
MFR.Part #
MFR-12DRD52-909R
JLCPCB Part #
C1756567
Description
-55℃~+155℃ 167mW 909Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS