MFR-12DRD52-64K9
MFR.Part #
MFR-12DRD52-64K9
JLCPCB Part #
C1756715
Description
-55℃~+155℃ 167mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS