MFR-12DRD52-5K9
MFR.Part #
MFR-12DRD52-5K9
JLCPCB Part #
C1757271
Description
-55℃~+155℃ 167mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS