MFR-12DRD52-4K53
MFR.Part #
MFR-12DRD52-4K53
JLCPCB Part #
C1756866
Description
-55℃~+155℃ 167mW 4.53kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS