MFR-12DRD52-3K48
MFR.Part #
MFR-12DRD52-3K48
JLCPCB Part #
C1756983
Description
-55℃~+155℃ 167mW 3.48kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS