MFR-12DRD52-3K4
MFR.Part #
MFR-12DRD52-3K4
JLCPCB Part #
C3486180
Description
-55℃~+155℃ 167mW 3.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS