MFR-12DRD52-3K09
MFR.Part #
MFR-12DRD52-3K09
JLCPCB Part #
C3363604
Description
-55℃~+155℃ 167mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS