MFR-12DRD52-39K2
MFR.Part #
MFR-12DRD52-39K2
JLCPCB Part #
C1757076
Description
-55℃~+155℃ 167mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS