MFR-12DRD52-28K
MFR.Part #
MFR-12DRD52-28K
JLCPCB Part #
C3434668
Description
-55℃~+155℃ 167mW 28kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS