MFR-12DRD52-24K3
MFR.Part #
MFR-12DRD52-24K3
JLCPCB Part #
C3517138
Description
-55℃~+155℃ 167mW 24.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS