MFR-12DRD52-1K54
MFR.Part #
MFR-12DRD52-1K54
JLCPCB Part #
C1756339
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 167mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS