MFR-12DRD52-19K6
MFR.Part #
MFR-12DRD52-19K6
JLCPCB Part #
C1757233
Description
-55℃~+155℃ 167mW 19.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS