MFR50SFTE52-909K
MFR.Part #
MFR50SFTE52-909K
JLCPCB Part #
C3553474
Description
-55℃~+155℃ 500mW 909kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS