MFR50SFTE52-820R
MFR.Part #
MFR50SFTE52-820R
JLCPCB Part #
C1374618
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS