MFR50SFTE52-768R
MFR.Part #
MFR50SFTE52-768R
JLCPCB Part #
C3514451
Description
-55℃~+155℃ 500mW 768Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS