MFR50SFTE52-5K6
MFR.Part #
MFR50SFTE52-5K6
JLCPCB Part #
C173159
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS