MFR50SFTE52-4M22
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SFTE52-4M22
JLCPCB Part #
C1380708
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 4.22MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS