MFR50SFTE52-4K7
MFR.Part #
MFR50SFTE52-4K7
JLCPCB Part #
C173156
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS