MFR50SFTE52-4K64
MFR.Part #
MFR50SFTE52-4K64
JLCPCB Part #
C3499856
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS