MFR50SFTE52-3M65
MFR.Part #
MFR50SFTE52-3M65
JLCPCB Part #
C1378797
Description
-55℃~+155℃ 3.65MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS