MFR50SFTE52-3M01
MFR.Part #
MFR50SFTE52-3M01
JLCPCB Part #
C1377952
Description
-55℃~+155℃ 3.01MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS