MFR50SFTE52-383K
MFR.Part #
MFR50SFTE52-383K
JLCPCB Part #
C1375317
Description
-55℃~+155℃ 383kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS