MFR50SFTE52-374K
MFR.Part #
MFR50SFTE52-374K
JLCPCB Part #
C3391097
Description
-55℃~+155℃ 374kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS