MFR50SFTE52-357R
MFR.Part #
MFR50SFTE52-357R
JLCPCB Part #
C3426160
Description
-55℃~+155℃ 357Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS