MFR50SFTE52-330K
MFR.Part #
MFR50SFTE52-330K
JLCPCB Part #
C1373440
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS