MFR50SFTE52-2R37
MFR.Part #
MFR50SFTE52-2R37
JLCPCB Part #
C1377960
Description
-55℃~+155℃ 2.37Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS