MFR50SFTE52-2K2
MFR.Part #
MFR50SFTE52-2K2
JLCPCB Part #
C173151
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS