MFR50SFTE52-26K1
MFR.Part #
MFR50SFTE52-26K1
JLCPCB Part #
C1373434
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS