MFR50SFTE52-24R
MFR.Part #
MFR50SFTE52-24R
JLCPCB Part #
C1373748
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS