MFR50SFTE52-232K
MFR.Part #
MFR50SFTE52-232K
JLCPCB Part #
C3466952
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS