MFR50SFTE52-200R
MFR.Part #
MFR50SFTE52-200R
JLCPCB Part #
C1373637
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS