MFR50SFTE52-154R
MFR.Part #
MFR50SFTE52-154R
JLCPCB Part #
C3422125
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS