MFR50SFTE52-150R
MFR.Part #
MFR50SFTE52-150R
JLCPCB Part #
C1373765
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS