MFR50SFTE52-113K
MFR.Part #
MFR50SFTE52-113K
JLCPCB Part #
C1373486
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS