MFR50SFRF52-8R66
MFR.Part #
MFR50SFRF52-8R66
JLCPCB Part #
C1754164
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.66Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS