MFR50SFRF52-8R6
MFR.Part #
MFR50SFRF52-8R6
JLCPCB Part #
C1754211
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS