MFR50SFRF52-6R34
MFR.Part #
MFR50SFRF52-6R34
JLCPCB Part #
C1754738
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.34Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS