MFR50SFRF52-620K
MFR.Part #
MFR50SFRF52-620K
JLCPCB Part #
C3511805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS