MFR50SFRF52-5R76
MFR.Part #
MFR50SFRF52-5R76
JLCPCB Part #
C1754279
Description
-55℃~+155℃ 5.76Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS