MFR50SFRF52-4R87
MFR.Part #
MFR50SFRF52-4R87
JLCPCB Part #
C1754620
Description
-55℃~+155℃ 4.87Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS