MFR50SFRF52-4R42
MFR.Part #
MFR50SFRF52-4R42
JLCPCB Part #
C1754219
Description
-55℃~+155℃ 4.42Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS