MFR50SFRF52-3R9
MFR.Part #
MFR50SFRF52-3R9
JLCPCB Part #
C1754225
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS