MFR50SFRF52-3R3
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SFRF52-3R3
JLCPCB Part #
C1754146
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS