MFR50SFRF52-3M92
MFR.Part #
MFR50SFRF52-3M92
JLCPCB Part #
C1754156
Description
-55℃~+155℃ 3.92MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS