MFR50SFRF52-3M74
MFR.Part #
MFR50SFRF52-3M74
JLCPCB Part #
C1754125
Description
-55℃~+155℃ 3.74MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS