MFR50SFRF52-3K6
MFR.Part #
MFR50SFRF52-3K6
JLCPCB Part #
C3567994
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS