MFR50SFRF52-33K2
MFR.Part #
MFR50SFRF52-33K2
JLCPCB Part #
C3552742
Description
-55℃~+155℃ 33.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS