MFR50SFRF52-31K6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR50SFRF52-31K6
JLCPCB Part #
C3422283
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS