MFR50SFRF52-300R
MFR.Part #
MFR50SFRF52-300R
JLCPCB Part #
C1745650
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS