MFR50SFRF52-2M49
MFR.Part #
MFR50SFRF52-2M49
JLCPCB Part #
C1754532
Description
-55℃~+155℃ 2.49MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS